KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15285003
nr 1528 5003
Yngve Berg
(1887-1963), Sverige
Saltkvarn. Signerad, daterad 1925. Blandteknik, bildmått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x46 cm
Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:57:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr